2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Mokotów
UPS
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier - Warszawa - Bokserska - 5/8 etatu oraz 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 121 - 2 652 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

UPS Polska zatrudni do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER.

Miejsce pracy: Warszawa ul. Bokserska 66A

Zmiana poranna: w godz. 3.00 - 8.00 - 5/8 etatu

Zmiana wieczorna: w godz. 17.00 – 21.00 – 1/2 etatu

Oferujemy:

·       Umowę o pracę

·       Program rekomendacji pracowników (nawet 1000 zł jednorazowo do wypłaty),

·       Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych m.in opieka medyczna LUX MED,

ubezpieczenie na życie Generali, karta multisport, bilety do kina

Osoba na tej pozycji odpowiada za załadunek, rozładunek, wysyłkę, odbiór, skanowanie, sortowanie i magazynowanie paczek. Do wykonywania zadań może wykorzystywać ciężki sprzęt. Na tej pozycji wykonuje się również inne zadania zgodnie z przydziałem w szybko zmieniającym się środowisku.

Zadania:

·       Nauka i prawidłowe przeprowadzanie obsługi paczek zgodnie z metodami UPS.

·       Załadunek i rozładunek paczek UPS na naczepy lub samochody do przewozu paczek.

·       Skanowanie przesyłek

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na wskazany numer w godzinach 10:00-18.00 (pn.-pt.) lub wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie z dopiskiem klauzuli:

,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania''

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 865780130