2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Dodane 17 maja 2024

Magazynier w Zakładzie Piekarsko - Ciastkarskim przy ul. Witosa.

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier w Zakładzie Piekarsko-Ciastkarskim przy ul. Witosa

Twój zakres obowiązków:

-  przyjmowanie towarów z produkcji

-  wydawanie towarów, profesjonalna obsługa konwojentów, klientów indywidualnych

-  prawidłowe przeprowadzanie operacji związanych z gospodarką magazynową

Nasze wymagania :

-  doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziana branża spożywcza)

-  posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

-  pracę w stabilnej, polskiej firmie z tradycjami

-  umowa o pracę lub inna forma współpracy preferowana przez kandydata

-  praca zmianowa

-  oprócz wynagrodzenia zasadniczego premie zadaniowe, efektywnościowe oraz specjalne

-  rozwój kompetencji zawodowych

-  opiekę mentora w trakcie procesu wdrażania

-  rozwój kompetencji zawodowych w ramach szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych rekrutacjach wewnętrznych

-  nagrody jubileuszowe za staż

Nasze benefity :

-  karty przedpłacone

-  paczki noworoczne dla dzieci

-  pomoc finansowa i rzeczowa

-  przyjazna atmosfera

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy. CV kandydatów są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 820292281