2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Chybie
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier w składzie budowlanym

Wynagrodzenie

5 400 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Skład Materiałów Budowlanych ”OKA” S.C poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

magazynier.

Miejsce pracy: Oddział Chybie

Twoje zadania to:

Organizacja pracy magazynu (decydujesz o układzie towaru w magazynie, rozkładzie towaru)

Zapewnienie płynności dostaw wraz z ilościową i jakościową kontrolą towaru

Zapewnienie prawidłowego przepływu towaru z Magazynu do Sklepu

Współpraca z działem handlowym oraz transportem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

Zapewnienie przestrzegania procedur wewnętrznych w zakresie: składowania i utylizacji odpadów, wejścia i wyjścia towaru, kontroli zadeklarowanych strat

Zapewnienie prawidłowej eksploatacji wyposażenia

Prowadzenie corocznej inwentaryzacji magazynu.

Dołącz do nas, jeśli:

Jesteś zaangażowany/a, samodzielny/a

Doświadczenie w pracy magazyniera

Uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane)

Dodatkowym atutem będzie dla nas bliskie miejsce zamieszkania.

Co dla Ciebie mamy:

Umowę o pracę

Możliwość przyłączenia się do prywatnej opieki medycznej

Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenie na życie

Możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach branżowych, a także dofinansowań do kursów

Rabat pracowniczy na cały asortyment firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia oraz CV poprzez opcję aplikuj lub bezpośrednio skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.P.H.U OKA S.C w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

OKA S.C. to firma z 30-letnim doświadczeniem w lokalnym handlu materiałami budowlanymi. W swojej ofercie posiadamy wszystko co potrzebne podczas budowy czy remontu. Poczynając od ciężkich materiałów budowlanych (pustaki, bloczki, dachówki), kończąc na narzędziach czy zwykłych kołkach rozporowych. Aktualnie około 7tys produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży w dwóch oddziałach stacjonarnych. Ofertę także rozszerza transport o DMC od 3,5 do 40 ton.

Lokalizacja

Chybie,

Śląskie

Śląskie, Chybie
ID: 749156315