2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Lębork
Dodane 15 maja 2024

Magazynier w NFM

Lokalizacja

Lębork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

NFM jest częścią norweskiej Grupy NFM zlokalizowaną w Lęborku. Firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą zaawansowanych technicznie wyrobów odzieżowych dla potrzeb wojska i policji. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.nfm.no

Aktualnie do naszego zespołu szukamy kandydatów na stanowisko:

 Magazynier

Miejsce pracy: Lębork

Drogi kandydacie...

·       posiadasz wiedzę w zakresie logistyki, magazynowania

·       masz doświadczenie z pracą w obszarach magazynowych

·       posiadasz uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·       inicjujesz działania usprawniające procesy magazynowe

·       lubisz pracę w zespole

to szukamy właśnie Ciebie.

Zadania:

·       Przyjmowanie, przechowywanie, wydawanie surowców, półfabrykatów, wyrobów gotowych i towarów w obszarach magazynowych

·       Odbiór, kompletacja i pakowanie surowców, półfabrykantów, wyrobów gotowych oraz towarów

·       Identyfikowalność, prawidłowość oraz zgodność stanów magazynowych w rzeczywistości i systemie informatycznym

·       Utrzymanie porządku i czystości w obszarach magazynowych

Co oferujemy w ramach zatrudnienia:

·       pracę w międzynarodowym środowisku oraz w firmie będącym liderem w swojej branży,

·       prywatną opiekę medyczną,

·       możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

·       dostęp do oferty ZFŚS,

·       możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji oraz perspektywy rozwoju,

·       przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole.

Prosimy o przesłanie CV wraz z zawartą klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji; (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem umieszczając nr ogłoszenia w treści maila.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lębork,

Pomorskie

Pomorskie, Lębork
ID: 918454078