2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Bemowo
Dodane 20 maja 2024

Magazynier w magazynie - chłodni praca dodatkowa w godz. nocnych

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Firma AJA, dystrybutor ryb i owoców morza zatrudni pracownika magazynowego, do pracy w magazynie-chłodni (temperatura 4st)

Miejsce pracy: Bronisze

Oferujemy pracę dodatkową 1 raz w tygodniu - z wtorku na środę w godzinach 22.00-6.00.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień (ważenie towaru - ryb i owoców morza)

  • Przygotowanie towaru do wysyłek

Oczekujemy:

  • książeczki sanitarno- epidemiologiczna

  • odpowiedzialności i uczciwości

Oferujemy:

  • stabilną pracę

  • szkolenie

  • gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzeń,

    Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego po więcej szczegółów, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 810886035