2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Kalisz
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier w Hurtowni Budowlanej

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia budowlana K-Fox z siedzibą w Kaliszu zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier

Opis stanowiska:

  • Realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • Rzetelna obsługa odbiorców i dostawców

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru

  • Dbałość o porządek na magazynie

  • Utrzymanie porządku na placu magazynowym

  • Dbanie o porządek na własnym stanowisku pracy

  • Dbałość o dobre i bezpieczne ułożenie towarów

  • Zgłaszanie braków towarowych przełożonemu

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózek widłowy

  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy

  • Obsługa komputera

  • Samodyscyplina, odpowiedzialność i rzetelność

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Systematyczność, dokładność, staranność

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie, dużą dozę samodzielności i decyzyjności

  • Przyjazny i dynamiczny zespół

  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego

  • Karta MultiSport

Potencjalnych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że:

1. Administratorem danych jest PHU K-Fox, numer NIP: 6181966180, numer REGON: 251554830, ul. Rzymska38-40, 62-800 Kalisz.

2. Podane dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy dla celów rekrutacyjnych, a w przypadku zawarcia umowy o pracę przez okres właściwy dla przechowywania akt osobowych.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści podanych przeze mnie danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, a w zakresie wynikającym z przepisów - prawo do usunięcia, jak również prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa.

5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji w celu zatrudnienia.

6. Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, w takiej samej formie jak jej wyrażenie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 892372051