2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Ursus
Dodane 27 maja 2024

Magazynier w firmie kosmetycznej 8:00-16:00

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma kosmetyczna YONELLE poszukuje do swojego centrum logistyczno-magazynowego pracownika na stanowisko:

MAGAZYNIER

miejsce pracy: City Park Ideal Idea, Raszyn, ul. Słowikowskiego 81

Zadania:

•      kompletowanie wysyłek do klientów, drukowanie listów przewozowych,

•      przyjmowanie dostaw towarów na stan magazynowy,

•      rozładunek/załadunek, rozmieszczanie towaru na hali magazynowej

Wymagania:

•      znajomość podstawowych zasad gospodarki magazynowej w zakresie: -  przepływu dokumentacji magazynowej -  zasad GMP dla branży kosmetycznej (FIFO, identyfikowalność komponentów itp.)

•      doświadczenie w pracy z terminalami

•      uprawnienia na wózki widłowe wydane przez UDT

•      znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

•      mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej, spożywczej lub farmaceutycznej

PONADTO:

•      rzetelność i uczciwość w wykonywaniu pracy,

•      dobra organizacja pracy, przekładająca się na wydajność

•      umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca na jedną zmianę od 8:00-16:00

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość rozwoju

  • system premiowy po okresie próbnym

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 856941369