2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Białostoczek
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier w firmie KarT Sp. z o.o.

Lokalizacja

Białystok, Białostoczek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma KarT spółka z o.o. poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Magazynier.

Obowiązki:

  • przyjmowanie na magazyn materiałów, elementów i produktów handlowych, maszyn, urządzeń, elementów kooperacji, paczek itp.

  • wydawanie na produkcję materiałów, elementów i produktów handlowych, maszyn, urządzeń itp.

  • wydawanie na zewnątrz wyrobów gotowych, elementów kooperacji, przesyłek

  • pakowanie wyrobów gotowych i elementów kooperacji

  • sprawdzanie zawartości i kontrola zgodności przyjmowanych przesyłek

  • potwierdzanie otrzymanych elementów handlowych w systemie produkcyjnym

  • przyjmowanie i przekazywanie dokumentów dołączonych do przesyłek

  • wystawianie, przyjmowanie i podpisywanie dokumentów obrotu magazynowego (RW, WZ, PW, ZW, PZ)

  • obsługa wózka widłowego,

  • rozładowywanie, załadowywanie materiałów, elementów i produktów handlowych, maszyn, urządzeń, elementów kooperacji, paczek itp.

  • zastępowanie kierowcy w razie potrzeby (transport na terenie Białegostoku)

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • czynne prawo jazdy

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • mile widziana ogólna wiedza z materiałoznawstwa

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz MS Office (w szczególności Excel)

  • znajomość dokumentacji magazynowej

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność efektywnego komunikowania się i współpracy w zespole

  • dobra organizacja pracy własnej

  • rzetelność i samodzielność w działaniu

Oferta:

  • praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przyuczenia dla osób z niewielkim doświadczeniem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Białostoczek
ID: 897438909