2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Lublin
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier w firmie budowlanej

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy PEGAZ-BUD poszukujemy kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER

Zakres obowiązków

·        przyjmowanie i wydawanie towaru/sprzętu,

·        drobny serwis narzędziowy,

·        konserwacja oraz mycie sprzętu,

·        kontrola jakościowa i ilościowa przyjmowanych elementów,

·        planowanie optymalnego zagospodarowania przestrzeni magazynu,

·        prowadzenie ewidencji magazynu w zakresie towarów, narzędzi i wyposażenia,

·        inwentaryzacja stanów magazynowych,

·        dbanie o plac oraz zagospodarowanie trenu wokół siedziby firmy,

Wymagania

·        mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,

·        mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

·        samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu pracy,

·        dbanie o porządek i czystość w magazynie oraz na stanowisku pracy,

·        wykonywanie drobnych napraw i czynności serwisowych sprzętu budowlanego,

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        praca w prężnie rozwijającej się firmie,

·        praca od poniedziałku do piątku,

·        pakiet medyczny,

·        ubezpieczenie grupowe,

Wszystkich zainteresowanych praca zapraszamy do aplikacji za pośrednictwem portalu olx.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912700471