2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Siedlce
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier w dziale pakowania

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • przenoszenie oraz wydawanie towaru z magazynu,

  • rozładunek towaru i sprawdzanie dostaw,

  • przygotowanie i zabezpieczanie paczek do transportu,

  • pakowanie pił taśmowych do drewna i metalu

Wymagania:

  • dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie i skrupulatność w powierzonych obowiązkach,

  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe

Oferujemy:

  • pracę ,,od zaraz’’ z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pakiet medyczny,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • karty Multisport

Aplikujących kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KORONET Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 120 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji”.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych.”

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 909205610