2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Chwaszczyno
Dodane 12 kwietnia 2024

Magazynier w CLS Walder

Lokalizacja

Chwaszczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa Walder jest największym, autoryzowanym dealerem samochodów marki Toyota i Lexus w Polsce Północnej, zapewniając klientom kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów nowych oraz używanych.

Firma na trójmiejskim rynku istnieje od 30 lat. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier w Centrum Blacharsko- Lakierniczym

Miejsce pracy: Chwaszczyno

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu

  • Dbanie o stany magazynowe

  • Kompletacja stanów brakujących

  • Sortowanie i pakowanie towaru

  • Obsługa wydania towaru

  • wprowadzanie dokumentów przyjęcia/wydania do systemu komputerowego

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Zaangażowania i chęci do pracy

  • znajomość obsługi komputera

  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Co możemy Ci zaoferować?

·       stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

·       rozwój zawodowy - szkolenia w Akademii Toyoty/Lexusa

·       atrakcyjny system wynagradzania

·       dostęp do benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie na życie itp)

Lokalizacja

Chwaszczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Chwaszczyno
ID: 904042860