2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 17 maja 2024

Magazynier Voltaic System Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Voltaic System to firma, która oferuje efektywne rozwiązania energetyczne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu oraz inwestorów lokujących kapitał w farmach fotowoltaicznych. Więcej informacji o firmie znajduje się pod adresem www.voltaicsystem.pl

Do naszego zespołu szukamy operatywnego pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER – KIEROWCA

Twój zakres obowiązków:

Odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,

Przechowywanie i składowanie towaru w sposób bezpieczny, ułatwiający ewidencjonowanie, łatwo dostępny i ergonomiczny,

Obsługa magazynu w zakresie wydawania i ewidencjonowanie rozchodu towaru, Kompletowanie towaru oraz jego rozwożenie w terenie,

Udział w cyklicznej inwentaryzacji,

Dbanie o porządek i o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania:

Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki, Prawo jazdy kat. B, Uprawnienia UDT na wózki widłowe.

To oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Ubezpieczenie grupowe,

Dofinansowanie zajęć sportowych.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do VOLTAIC SYSTEM M.KWADE T.GOSIK SP.J.  z siedzibą w: ul. Poprzeczna 13b, 10-282 Olsztyn (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918944298