2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Dywity
Dodane 25 kwietnia 2024

Magazynier / Magazynierka, praca pon-pt, dwie zmiany 6-14, 14-22

Lokalizacja

Dywity

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Producent z sektora produkcji kontraktowej, poszukuje do swojego zakładu w Dywitach osobę na stanowisko:

Magazynier / Magazynierka

 Zakres obowiązków:

  • zapewnienie dostawy materiałów do działu produkcji zgodnie z harmonogramem

  • załadunki i rozładunki towarów

  • zapewnienie terminowego i dokładnego rejestrowania transakcji magazynowych w systemie komputerowym

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji magazynowej

Nasze wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • solidność, terminowość, wysokie zaangażowanie w pracę

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (godz. 6-14, 14-22)

Mile widziane

  • doświadczenie/staż pracy na magazynach

  • kurs na wózki widłowe

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • kartę Fit-profit

  • prywatną opiekę medyczną

  • wczasy pod gruszą

  • paczki na święta

  • premię miesięczną regulaminową do 20%

Lokalizacja

Dywity,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Dywity
ID: 816937676