2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Pomorzany
PGE Energia Ciepła S.A.
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier (umowa na zastępstwo)

Lokalizacja

Szczecin, Pomorzany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PGE Energia Ciepła jest największym w Polsce producentem energii elektrycznej i ciepła, wytwarzanych w procesie wysokosprawnej kogeneracji. Jesteśmy liderem w branży energetycznej i jednym z największych pracodawców w Polsce. Gwarantujemy bezpieczne i stabilne warunki pracy.

Jako Grupa Kapitałowa PGE inwestujemy w przyszłość - zarówno w odnawialne źródła energii, elektromobilność, start-upy, jak i w ciągły rozwój naszych pracowników.

Proponujemy atrakcyjną i przyszłościową ścieżkę kariery pracowników.

Dołącz do naszego świata pełnego mocy i energii!

Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność  za gospodarkę materiałową w obrocie magazynowym poprzez:

    -Przyjmowanie i wydawanie materiałów w obrocie magazynowym w systemie informatycznym SAP.

    -Organizację i prowadzenie bezpiecznego procesu załadunku i rozładunku materiałów.

    -Odpowiedzialność za składowanie materiałów magazynowych zgodnie z wymogami określonymi warunkami i zasadami bezpiecznego składowania z uwzględnieniem lokalnej  infrastruktury magazynu.

    -Prowadzenie ewidencji wytworzonych odpadów nieprodukcyjnych w tym niebezpiecznych.

    -Odpowiedzialność materialna za szkody spowodowane niedoborem w mieniu powierzonym.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.

  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku.

  • Znajomość obsługi wózków widłowych i paletowych oraz wag.

  • Sumienność, dokładności, komunikatywności.

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP.

  • Prawo jazdy kat. B.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (przewidywany czas zastępstwa - 31 grudzień 2024 r.)

  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.

  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.

  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Prześlij nam swoje CV za pomocą:

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pomorzany
ID: 913004161