2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Wysogotowo
Dodane 30 kwietnia 2024

magazynier - T.G. MEBLOPOL Wysogotowo

Lokalizacja

Wysogotowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Meblopol Sp. z o.o. od wielu lat zaopatruje w materiały i środki techniczne największych producentów mebli, fabryki przemysłu drzewnego, a także tysiące zakładów i warsztatów stolarsko-meblarskich w całej Polsce.

Prowadzimy nieustanne poszukiwania coraz to lepszych produktów i rozwiązań technicznych, zapewniając firmie stały rozwój i wzrost udziału w rynku. Naszym celem jest być jak najbliżej Klienta. Bogata oferta zawiera sprawdzone, najwyższej jakości wyroby znanych krajowych i zagranicznych dostawców.

Obecnie poszukujemy :

Magazyniera

Miejsce pracy : Wysogotowo

Twoje zadania:

  • Załadunek i rozładunek towarów

  • Szykownie towarów do wysyłki zgodnie z przekazaną specyfikacją

  • Wydawanie towarów firmom transportowym zgodnie z przekazaną dokumentacją

  • Przyjęcia towarów do magazynu

  • Przestrzeganie zasady FIFO

  • Proponowanie ’best practices’ w celu zwiększenia wydajności pracy magazynu

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaangażowania w wykonywane zadania,

  • Uprawnień UDT na wózki widłowe,

  • Kurs ADR- mile widziany,

  • Praktyki w obsłudze wózka widłowego,

  • Umiejętności obsługi foliarki,

  • „Otwartego umysłu” ,

  • Umiejętności współpracy w grupie ,

  • Dokładności, rzetelności i bezbłędności w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Jednozmianowy system pracy,

  • Szansę na dłuższą współpracę,

  • Wolną sobotę i niedzielę

  • Dowóz do miejsca pracy z Poznania

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z Art. 13 rozporządzenia informujemy, że:

ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH jest Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bogusławskiego 11 w Poznaniu (kod pocztowy 60-214), kontakt pod adresem sod[at]meblopol.pl

CEL I PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH PRZEZ ADMINISTRATORA

cel przetwarzania

podstaw prawa przetwarzania z rozporządzenia nr 2016/679 (tzw. RODO)

okres przetwarzania

1) wybór kandydata do pracy, zatrudnianie nowego personelu

przetwarzanie niezbędne jest do wypełnienia obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w zw. z art. 221 Kodeksu pracy

do 6 miesięcy od daty zebrania danych

2) wybór kandydata do pracy, zatrudnianie nowego personelu

przetwarzanie odbywa się za zgodą wyrażoną przez kandydata przez działanie, polegające na przesłaniu pracodawcy dokumentów aplikacyjnych (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) w przypadku podania dobrowolnie przez kandydata danych nadmiarowych lub danych szczególnych kategorii. W przypadku danych szczególnych kategorii Administrator może zwrócić się do Ciebie z prośbą o wyrażenie niezależnej, pisemnej zgody na dalsze przetwarzanie takich danych.

do 6 miesięcy od daty zebrania danych lub do momentu wycofania zgody

3) dochodzenie roszczeń i obrona przed roszczeniami

przetwarzanie niezbędne jest do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratora (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO) - obrona interesów przedsiębiorcy

nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń określony przepisami prawa

ODBIORCY DANYCH

Administrator będzie przekazywać dane osobowe wyłącznie zaufanym odbiorcom takim, jak dostawcy usług IT, hostingu poczty, archiwizacyjnych, pocztowych i kurierskich (którzy świadczą usługi dla T.G. Meblopol Sp. z o.o).

PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE SĄ PRZETWARZANE

W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane osobowe, masz prawo do:

1)       żądania dostępu do swoich danych osobowych,

2)       żądania sprostowania swoich danych osobowych,

3)       żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych,

4)       wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych (jeżeli Twoje dane przetwarzane są na podstawie usprawiedliwionego interesu administratora - art. 6 ust. 1 lit. f) RODO),

5)       przenoszenia danych osobowych (które przetwarzanie są na podstawie umowy)

6)       wycofania swojej zgody (jeżeli wcześniej ją wyraziłeś),

7)       wniesienia skargi do organu (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek koniecznie do przeprowadzenia procesu rekrutacji,

Lokalizacja

Wysogotowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wysogotowo
ID: 736480044