2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Naramowice
Dodane 01 czerwca 2024

Magazynier- szykowanie kartonów do wysyłki

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Magazynier od zaraz – Murowana Goślina

  • Niekwestionowany Lider rynku w obszarze produkcji trutek na szkodniki z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku MAGAZYNIERA.

  • Jest to prosta praca polegająca na kompletacji (obsługa skanera ręcznego) towaru znajdującego się na magazynie i przygotowywaniu go do wysyłki.

Zadania:

  • skanowanie kodów kreskowych na artykułach według zamówienia

  • pakowanie artykułów na paleciaka ręcznego (wózek używany do transportu na magazynach)

  • wymagamy braku przeciwskazań do pracy fizycznej i dyspozycyjności od poniedziałku do piątku.

  • PRACA NA DWIE ZMIANY 6-14/14-22,

  • Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie przyuczające do stanowiska pracy.

Wszystkim Kandydatom oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy zlecenia z realną możliwością przejścia na umowę o pracę

  • pracę od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

  • lekką pracę na czystym magazynie – BRAK PAKOWANIA ARTYKUŁÓW, TYLKO SKANOWANIE

  • darmową odzież roboczą

  • darmowy dojazd z Wągrowca, Rogoźno, Skoki,Poznań

  • praca na wakacje lub na stałe- JAK WOLISZ

KONTAKT sms MUROWANA

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 918483220