2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Dąbie
Natalia
Dodane 21 kwietnia 2024

Magazynier Szczecin 1/2 etatu

Wynagrodzenie

2 300 - 2 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Dąbie

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Raben Logistics Polska sp. z o.o. Mamy drive do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Teraz do Naszego zespołu poszukujemy: Magazyniera.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwożenie towarów, załadunek i rozładunek w magazynie przeładunkowym

  • Praca ze skanerem

  • Dbałość o parametry jakościowe

Nasze wymagania

  • Posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych - dodatkowy atut

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie

  • Jesteś punktualny oraz zaangażowany

  • Gotowość do pracyw godzinach 4:00-8:00 lub 15:00-19:00

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów pozafinansowych (między innymi kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na życie, kartę na zakupy w dyskontach spożywczych MAKRO, kody rabatowe na zakupy online, karty SIM na preferencyjnych warunkach i inne)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Komfort i bezpieczeństwo w pracy

  • Jasne reguły premiowania

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z premią po okresie próbnym

  • Przyjazne środowisko pracy z wykorzystaniem najnowszych technologii

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Dąbie
ID: 901313874