2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Przeźmierowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - STUDENT - Przeźmierowo

Lokalizacja

Przeźmierowo

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma TAMAK jest dystrybutorem wiodących marek

art.: drobnego AGD, chemii gospodarczej i opakowań jednorazowych.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Magazynier - Hurtowni

Miejsce pracy: Przeźmierowo

Ważne: szukamy osoby posiadającej status studenta lub absolwenta, która poza szkołą dysponuje wolnym czasem oraz chęcią rozwoju zawodowego.

Opis stanowiska

  • przygotowywanie towaru do wysyłki

  • przyjmowanie dostaw

  • obsługa klientów

  • dbanie o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu

  • efektywne planowanie własnych działań

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane wykształcenie min. średnie

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

  • szkolenia techniczne

  • współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem

  • niezbędne narzędzie pracy

• pracę od poniedziałku do piątku - jednozmianowa

Firma nie korzysta z wózków widłowych, tym samym nie ma konieczności

posiadania uprawnień.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem poprzez przycisk aplikowania

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrtutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29/08/97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. Nr 133, poz 883)

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 829694181