2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Będzin
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Maria Rek
Dodane 17 czerwca 2024

Magazynier | stawka 29,90 zł/godz. brutto| Sosnowiec

Lokalizacja

Będzin, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Rozpocznij pracę jako pracownik magazynowy w Sosnowcu!

Na start możesz liczyć na stawkę podstawową do 29,9 zł/godz. brutto*.

Dodatkowo do pracy pojedziesz darmowym transportem, a w trakcie przerwy czeka na Ciebie obiad (wersja mięsna i vege) za 1 zł.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia. Możesz liczyć na  wsparcie wyspecjalizowanych instruktorów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Lokalizacja: Sosnowiec (oferujemy darmowy transport z wybranych lokalizacji)

oferujemy

  • stawkę 29,90 zł/godz. brutto*
  • dodatek 20% za pracę w godzinach nocnych
  • pracę na cały etat - średnio 4 dni w tygodniu, 3 dni masz wolne
  • umowę o pracę tymczasową (składkę ZUS + płatne urlopy)
  • pakiet RANDSTAD PLUS a w nim: karta sportowa, pakiet medyczny oraz rabaty do 50% w wybranych sklepach!
  • bezpłatne gorące napoje i obiady z pysznym i różnorodnym menu za 1 zł
  • bezpłatny dojazd autobusem pracowniczym na wybranych trasach

zadania

  • rozkładanie towarów na półki magazynu
  • załadunek i rozładunek przesyłek
  • kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obsługa skanera ręcznego

oczekujemy

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Zaaplikuj lub zadzwoń na nr 22 454 44 44 lub  800 800 777 (numer bezpłatny)

* suma podstawowej stawki godzinowej oraz premii specjalnej za frekwencję

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Będzin, Śródmieście
ID: 921160880