2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Gumieńce
Dodane 22 kwietnia 2024

Magazynier/starszy magazynier

Wynagrodzenie

5 500 - 6 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy. Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier.

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie płynnego przepływu towarów w magazynie,

  • Kontrola jakości przy przyjęciu towarów,

  • Estetyczna ekspozycja towarów na sali sprzedaży,

  • Raportowanie stanów magazynowych,

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane,

  • Gotowość do pracy zmianowej,

  • Umiejętność obsługi wózków ręcznych, elektrycznych bądź wózków widłowych będzie mile widziana,

  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole,

  • szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników oraz wewnętrzne szkolenia z kompetencji miękkich,

  • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych ,

  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, premie świąteczne, paczki na święta,

  • system premiowy zależny od obrotu,

  • dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu,

  • zniżki na firmowe produkty,

  • 3 x w roku spotkania integracyjne + 300,00 zł budżetu dla każdego pracownika na zespołowe spotkania integracyjne.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 900828963