2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Częstochowa
  6. Prace magazynowe - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier - sprzedawca

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma HG hava Sp. z o.o. powstała w oparciu o ponad piętnastoletnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży urządzeń wentylacyjnych. Firma HG hava jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce rekuperatorów, central wentylacyjnych, okapów kuchennych i osprzętu wentylacyjnego jednego z największych producentów z branży HVAC w Turcji firmy DOGU.

Dodatkowo świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania instalacji wentylacyjnych dla obiektów użyteczności publicznej, przemysłu, budownictwa mieszkaniowego i klientów indywidualnych.

Aby wzmocnić nasz zespół poszukujemy obecnie osoby na następujące stanowisko:

Magazynier - Sprzedawca

Miejsce pracy: Częstochowa

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za :

        Twój zakres obowiązków

·     realizacje zamówień internetowych

·     przyjmowanie dostaw

·     rozładunek towarów

·     sortowanie i przygotowanie towarów do wydania

·     prowadzenie dokumentacji magazynowej

·     kontrolowanie towarów w czasie dostaw

·     współpraca z firmami kurierskimi i kompletowanie zamówień kurierskich

·     zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów

·     dbanie o prawidłowy obrót dokumentacji zgodnie ze standardami firmy

·     dbanie o prawidłowe działanie magazynu.

Wymagania

·     Dyspozycyjność

·     Sumienność

·     Zaangażowanie i skrupulatność w powierzonych obowiązkach

·     Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·     Umiejętność obsługi komputera

·     wysoka kultura osobista.

·     Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w magazynie

·     Prawo jazdy kat.B

Ze swojej strony oferujemy:

·     Zatrudnienie na pełen etat i umowę o pracę

·     Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę plus premię

·     Pracę w dobrej atmosferze w młodym i ambitnym zespole

·     Realny wpływ na organizację i pracę działu

www.hghava.com

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 805577861