2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 22 maja 2024

Magazynier - Specjalista ds. części do maszyn rolniczych

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier/specjalista ds. części do maszyn rolniczych

 Firma Agroma Olsztyn Grupa Sznajder sp. z o.o. poszukuje magazyniera specjalizującego się w częściach do maszyn rolniczych, do pracy w naszym magazynie mieszczącym się w Olsztynie przy ul. Żelaznej 6.

Zadania:

- przyjmowanie dostaw

- komplementowanie towarów

- dbanie o prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

- zbieranie towaru z półek wg. określonej specyfikacji

- dbanie o prawidłowe stany magazynowe

 Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Uprawnienia na wózek widłowy

- Znajomość branży rolniczej / części do maszyn rolniczych

- Podstawowa obsługa komputera

Oferujemy:

- Atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia oraz dodatkowe benefity,

- Atrakcyjne wynagrodzenie, system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

- Praca na pełen etat

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne, w celu bliższego poznania oraz rozeznania w predyspozycjach co do danego stanowiska.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 920093882