2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Abra S.A.
Dodane 29 kwietnia 2024

Magazynier, Sosnowiec l. Sokolska - Abra S.A.

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jesteśmy dużą, stabilną firmą, działającą w branży meblowej. Budujemy ogólnopolską sieć sprzedaży, dzięki ludziom, którzy tworzą Abrę.

Poszukujemy ludzi, z którymi po prostu chce się przebywać. Dla nas nie jest najważniejszy przebieg Twojego zatrudnienia, ale Ty sam – Twoja chęć do pracy i Twoje cenne doświadczenie życiowe.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

MAGAZYNIER, Sosnowiec

Jeżeli:

  • Jesteś osobą otwartą i umiesz pracować w zespole

  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny

  • Masz dobrą kondycję fizyczną

  • Zależy Ci na stabilnym i pewnym zatrudnieniu

  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

A jeśli do tego jeszcze:

  • Jesteś zorganizowany, odpowiedzialny, zaangażowany i masz chęć do pracy

  • Do swoich obowiązków podchodzisz z zaangażowaniem

Dołącz do nas.

Twoje zadania:

  • Załadunek oraz rozładunek towarów

  • Przyjmowanie dostaw i ich składowanie

  • Dbanie o porządek w magazynie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę – pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Stałe wynagrodzenie (dodatkowo system premiowy)

  • Szkolenie stanowiskowe

  • Dostęp do karty sportowej

Kliknij w przycisk 'Aplikuj' i prześlij nam swoje CV.

Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 913713473