2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Biała Podlaska
Dodane 15 maja 2024

Magazynier- sklep internetowy ButyOlivier.pl

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Magazynier - sklep internetowy z obuwiem - ButyOlivier.pl

Dołącz do naszego zespołu w ButyOlivier.pl! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży e-commerce, specjalizującą się w sprzedaży wysokiej jakości obuwia skórzanego. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera, która wesprze nasz magazyn w codziennych operacjach.

Zakres obowiązków:

- Przyjmowanie dostaw i sprawdzanie zgodności towaru z dokumentacją,

- Kompletacja zamówień i przygotowanie paczek do wysyłki,

- Utrzymanie porządku i organizacji na magazynie,

- Zarządzanie stanami magazynowymi i dbanie o ich aktualność,

- Współpraca z działem obsługi klienta oraz logistyki w celu optymalizacji procesów.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest wymagane - zapewniamy szkolenie,

- Dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na pełny etat

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

- Pracę w przyjaznym zespole, który ceni sobie współpracę i wspieranie się,

- Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w dynamicznie rozwijającej się branży.

Zapraszamy do współpracy!

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 659052346