2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Gryfice
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier Serwisant stolarki otworowej

Wynagrodzenie

4 999 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gryfice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OFERTA PRACY - KIEROWCA/MAGAZYNIER/SERWISANT

Miejsce pracy : Gryfice

Opis stanowiska :

- przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem,

-odbiór towaru zgodnie z zamówieniem,

-utrzymanie czystości na stanowisku pracy,

-dostarczenie towaru do kontrahenta zgodnie z dokumentem,

-dbanie o dobre relacje z klientem

  • obsługa bieżących zleceń reklamacyjnych w zakresie stolarki otworowej.

Wymagania :

- mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej

- wykształcenie minimum średnie

-odpowiedzialność za powierzone obowiązki, za sprzęt , towar

-prawo jazdy (min. kat.B)

-pracowitość,

-umiejętność pracy w zespole,

-uczciwość.

Oferujemy :

-stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju osobistego,

- pracę w miłej atmosferze,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).” Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres agata.jakubcewicz(malpa)gmail.com lub osobiście w Salonie Majster na ul. Kościuszki 42 w Gryficach

Lokalizacja

Gryfice,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Gryfice
ID: 738899929