2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Robakowo
Dodane 27 maja 2024

Magazynier / Serwisant narzędzi

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • Praca w magazynie: przyjmowanie towaru, pakowanie przesyłek, wydawanie towaru, kontrola stanów magazynowych towarów itp.

  • Serwis: naprawa i serwis narzędzi z oferty COMERTO

Wymagania:

  • Minimalne wykształcenie: średnie

  • Punktualność, dokładność i zaangażowanie w pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość gospodarki magazynowej

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Zmysł techniczny będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym

  • Pakiet ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej PZU

 W celu złożenie aplikacji prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 921196828