2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Sękocin Stary
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier (Sękocin Stary)

Lokalizacja

Sękocin Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Firma HEBAN Sp. z o.o. zatrudni magazyniera do oddziału w Sękocinie Starym, Al. Krakowska 82.

Zakres obowiązków:

  • obsługa magazynu w zakresie przyjmowania/wydawania towaru,

  • rozmieszczanie towaru w magazynie,

  • utrzymywanie czystości i porządku w magazynie.

Oczekiwania:

  • dobra organizacja pracy,

  • chęci do pracy i przestrzeganie organizacji pracy, punktualność,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

  • doświadczenie na stanowisku magazyniera będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy w małym zespole,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę,

  • pracę od pn-pt,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego,

  • stabilność zatrudnienia.

Lokalizacja

Sękocin Stary,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sękocin Stary
ID: 876897507