2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Ruda Śląska
Dodane 14 kwietnia 2024

Magazynier - Ruda Śląska

Wynagrodzenie

28,10 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Mille Sapori Plus Sp. z o.o. , lider w dystrybucji włoskich artykułów spożywczych, napoi oraz wina dla sektora HoReCa w Polsce, należąca do międzynarodowej grupy CREMONINI, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Magazynier

1. Twój zakres obowiązków

  • kompletacja wydań zewnętrznych i wewnętrznych towarów z magazynu

  • przyjmowanie towarów do magazynu

  • uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym - rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej (wysoki skład)

  • prawidłowe oznakowanie składowanych towarów

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych oraz metodami tradycyjnymi

  • uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych, braków lub nadwyżek ilościowych

  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie

  • praca ze skanerem

2. Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia na wózki widłowe

  • praca zmianowa

  • umiejętność planowania i organizacji pracy

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane)

3. To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • premia miesięczna

  • zniżki na firmowe produkty spożywcze

  • benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport

Zachęcamy do przesyłania CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mille Sapori Plus  Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 910226525