2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Wola Bykowska
HR WORK FORCE
Dodane 10 czerwca 2024

Magazynier, rozładunek towaru Wola Bykowska

Wynagrodzenie

29 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wola Bykowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

HR Work Force (KRAZ6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta poszukujemy osób do magazynu w Woli Bykowskiej.

Lokalizacja: Wola Bykowska k.Piotrkowa

Twój zakres obowiązków:

  • segregowanie przesyłek (skanowanie oraz przenoszenie ich za pomocą taśmociągu)

  • ustawianie wózków platformowych oraz klatek transportowych

  • rozładowywanie i załadowywanie transportów do innych oddziałów

  • czynności magazynowe

Nasze wymagania:

  •  dyspozycyjność do pracy w porze nocnej

  • sprawność fizyczna

  • motywacja i chęci do pracy

To oferujemy:

  • Ciekawą pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce - lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych

  • Zlecenie od poniedziałku do piątku od 20:00-4:00

  • Stawkę godzinową 29 zł brutto

  • Premię do 700 zł brutto miesięcznie

  • Umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • Komplet odzieży BHP

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Poleć HR Work Force Swoim znajomym mamy więcej wolnych miejsc!!

Lokalizacja

Wola Bykowska,

Łódzkie

Łódzkie, Wola Bykowska
ID: 919579776