2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Babice Nowe
Dodane 03 maja 2024

Magazynier produkcji

Lokalizacja

Babice Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży gastronomicznej, specjalizującą się we franczyzie. Posiadamy sieć rozpoznawalnych punktów sprzedaży w całym kraju, które zdobyły zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości naszych produktów.

Poszukujemy osoby na stanowisko Magazyniera produkcji

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad załadunkami

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Zgłaszanie inicjatyw w zakresie rozwoju działu

  • Dbałość o efektywną współpracę magazynu z innymi działami (produkcja, zakupy, biuro),

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

  • Dbanie o czystość na hal

Nasze Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu magazynu, kartotek, oprogramowania

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B + E

  • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną na pełny etat

  • Atmosferę pełną wsparcia i otwartość na Twoje pomysły

  • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy

  • Biuro poza zgiełkiem miasta

Lokalizacja

Babice Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Babice Nowe
ID: 914623296