2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Lesznowola
Juri
Dodane 27 kwietnia 2024

Magazynier/pracownik sklepu internetowego

Wynagrodzenie

5 200 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lesznowola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OFERUJEMY:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia bezpośrednio u pracodawcy.

• Pracę w godzinach 8.00-18.00 (do uzgodnienia).

• 30-minutową przerwę wliczoną w czas pracy.

• Pracę od poniedziałku do piątku + niedziela (do uzgodnienia).

• Nadgodziny dla zainteresowanych.

Wynagrodzenie od 4000 zł netto (na rękę)

Dopłaty: 1) za staż u nas (już po kilku miesiącach dostaniesz wyższą stawkę); 2) jeśli masz uprawnienia UDT albo masz chęć skończyć kursy (kursy opłacimy); 3) premię dla najlepszych

• Dofinansowanie do karty Multisport.

• Pracę w nowoczesnym magazynie.

• Bezpłatną odzież roboczą.

ZADANIA:

• Kompletowanie zamówień i przygotowanie do wysyłki.

• Pakowanie zamówień według standardów panujących w firmie.

• Obsługa komputera w zakresie podstawowym.

• Przyjmowanie dostaw

• Rozładunek i załadunek dostaw

Jedynie czego oczekujemy, to chęci do pracy i zaangażowania w wykonywanie obowiązków :)

Lokalizacja

Lesznowola,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lesznowola
ID: 847882683