2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Radom
Dodane 15 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik magazynu / Radom

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Radom

Opis stanowiska:

Szukamy osoby na stanowisko Magazyniera do naszej firmy zajmującej się sprzedażą zabudów warsztatowych do aut dostawczych. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczne zarządzanie naszym magazynem, zapewniając sprawną organizację, przyjmowanie, kompletowanie zamówień oraz wydawanie towarów.

Obowiązki:

-Przyjmowanie dostaw towarów i kontrola ich ilości oraz jakości.

-Utrzymywanie magazynu w czystości i porządku.

-Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy magazyniera będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane.

-Sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole.

-Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

-Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze organizacyjnej.

-Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, lubiącą pracę zespołową i gotową do podjęcia wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie! Zapraszamy do aplikowania poprzez przesłanie swojego CV poprzez formularz OLX.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911943060