2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Prądocin
Dodane 02 kwietnia 2024

Magazynier Pracownik magazynu pakowanie przesyłek

Wynagrodzenie

4 242 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Prądocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Pakowanie zamówień do kartonów i na palety

  • Kompletowanie i sprawdzanie zamówień

  • Utrzymanie czystości na terenie hali produkcyjnej i w magazynie

Wymagania:

  • Samodzielność.

  • Chęć pracy.

  • Doświadczenie mile widziane.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Praca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (5 dni w tygodniu).

  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia, którymi chętnie się podzielimy,

  • Możliwość zdobycia wszechstronnych umiejętności.

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Praca 2 zmianowa 8-16, 10-18 + 1 sobota w miesiącu(dodatkowo płatna)

Lokalizacja

Prądocin,

Lubuskie

Lubuskie, Prądocin
ID: 908930054