2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Magda
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier/Pracownik magazynu-ok 5100 zł brutto/miesięcznie

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z uruchamianiem nowych linii produkcyjnych szukamy otwartych i pełnych entuzjazmu kandydatów do naszego zespołu na stanowisko:

 Magazynier/Pracownik magazynu

 Wynagrodzenie ok 5100 zł brutto/miesięcznie

 Miejsce pracy: Dobre Miasto ok 20 km od Olsztyna, 25 km od Lidzbarka Warmińskiego

 Twoje obowiązki:

  • odbiór jakościowy i ilościowy dostarczanych materiałów/towarów

  • wydawanie materiałów na produkcję zgodnie z obowiązującymi standardami

  • dbałość o powierzone materiały

  • weryfikacja stanów magazynowych

  • współpraca z działem produkcji oraz handlowym

  • przygotowywanie towarów do wysyłki

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

 Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

  • dokładność i odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia

  • uprawnienia na wózki widłowe lub gotowość do ich nabycia

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie - umowa o pracę/zlecenie

  • zdobywanie doświadczeń w prężnie rozwijającym się zakładzie produkcyjnym

  • nowoczesny park maszynowy

  • benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: bony świąteczne, paczki świąteczne, spotkania mikołajkowe dla dzieci

  • miłą i otwartą atmosferę pracy

Zostań częścią naszego zespołu i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 886776853