2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Brzezinka
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier / Pracownik magazynowy - przeładunek/ odbiór dostaw

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma EUROELECTRONICS.EU sp. z o.o. SP.K rozpoczęła działalność w 2004 roku. Początkowo zajmowała się sprzedażą detaliczną stacjonarną oraz internetową na platformie Allegro i we własnym sklepie internetowym. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy branży e-commerce oraz dynamicznie rozwijającą się firmą o międzynarodowym zasięgu poszukujemy osobę zainteresowaną podjęciem pracy jako Pracownik Magazynowy

Obowiązki:

*Przygotowywanie przesyłek do wydania kurierom

*Załadunki samochodów liniowych

*Przyjmowanie dostaw kurierskich , sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentem , praca na skanerze z systemem WMS

*Dbanie o ład i porządek na magazynie BHP, 5S

*Przestrzeganie zasad panujących na zakładzie

Aplikację na w/w stanowisko należy składać tylko i wyłącznie za pośrednictwem portalu OLX .

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi pracownikami .

Wymagania:

*Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym obejmującym pracę w weekend - wymagane

*Wózek widłowy -uprawnienia UDT- mile widziane/ nie jest wymagane

*Doświadczenie w pracy magazynowej - mile widziane/ nie jest wymagane

*Uczciwość i sumienność

*Dobra organizacja pracy własnej

*Odpowiedzialność Umiejętność pracy w zespole

*Mile widziana praca na skanerze

*Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

*Skrupulatność podczas wykonywania obowiązków

Proponujemy:

*Miejsce wykonywania pracy Gliwice , Tulipan Park, Jana Nowaka Jeziorańskiego 39

*Formę współpracy w oparciu o umowę zlecenie / umowę o pracę

*Codziennie pyszny obiad na koszt firmy

*Dofinansowanie do wybranego pakietu medycznego ( PZU )

*Dofinansowanie do wybranego pakietu sportowego ( medicover sport )

*Atrakcyjny system premiowy po okresie wdrożenia

*Miłą atmosferę

*Świeżo zmielona aromatyczna kawa

*Ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się, polskiej firmie

*Zdobycie doświadczenia w firmie branży e-commerce

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 912183824