2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Dębiec
Dodane 20 maja 2024

Magazynier - Prace magazynowe Poznań - Dębiec

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PPHU CITO Sp. z o.o., firma handlowa z Poznania, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w handlu materiałami opatrunkowymi, środkami zaopatrzenia medycznego oraz artykułami drogeryjnymi. Będąca partnerem TZMO S.A., obecnie poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska: Pracownik Magazynu / Magazynier

Miejsce pracy: ul. 28 Czerwca 1956 r. 390E ; 61-441 Poznań (Dębiec)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompletacja zamówień:

  • Rozładunek i załadunek transportów;

  • Obsługa skanera;

  • Zapewnienie kontroli ilościowej i jakościowej;

  • Praca z dokumentacją magazynową;

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy;

PROFIL PRACOWNIKA:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej;

  • Znajomość dokumentacji magazynowej;

  • Uprawnienia na wózki widłowe II WJO (będą atutem);

  • Umiejętność pracy ze skanerami;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

OFERTA:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 6 - 14 ; 14 - 22

  • czytelny i konkurencyjny system wynagrodzeń (płaca podstawowa oraz premie);

  • przyjazne środowisko pracy – dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

Na przesłanych zgłoszeniach proszę o umieszczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPHU CITO Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Preferowany kontakt za pośrednictwem OLX lub mail, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 875978666