2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Komorniki
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier - praca w Komornikach

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Zamawianie i przyjmowanie dostaw materiałów do magazynu

  • Zasilanie gniazd produkcyjnych w niezbędne materiały

  • Odbieranie wyrobów gotowych z produkcji i przyjmowanie na magazyn

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych

Tu oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Praca w stabilnej firmie o wysokim poziomie rozwoju technicznego

  • Praca w systemie czterobrygadowym(w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • Możliwość awansu z rekrutacji wewnętrznej

  • Nagrody okolicznościowe

  • Pozytywna atmosfera pracy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 828354819