2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Piotrków Trybunalski
Dodane 23 kwietnia 2024

Magazynier praca Piotrków Tryb.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)

Opis

O Rehasense:

Rehasense to międzynarodowa grupa o skandynawskich korzeniach, specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów wspierających mobilność osób starszych i niepełnosprawnych. Współpraca ze specjalistami w dziedzinie rehabilitacji i nowoczesnych technologii zaowocowała stworzeniem wysokiej jakości produktów, dzięki którym nasi Klienci zyskują większą niezależność i wygodę w codziennym życiu.

Grupa Rehasense dynamicznie się rozwija, zwiększając swoją obecność na międzynarodowych rynkach i stale poszerzając swoją ofertę produktową.

Jesteśmy obecni w Niemczech, Danii, Szwecji, Holandii, Chinach, Korei, Kanadzie, USA, Australii i Nowej Zelandii a także Arabii Saudyjskiej. Siedziba główna firmy z zapleczem administracyjnym i logistycznym całej grupy mieści się w Piotrkowie Trybunalskim.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • Rozlokowanie towaru na regałach

  • Kompletowanie, pakowanie i wysyłka towarów

  • Prowadzenie dokumentacji i ewidencji magazynowej

  • Okresowa i bieżąca kontrola stanów magazynowych

  • Wprowadzanie danych do aplikacji systemowych

  • Utrzymanie porządku według standardów firmy oraz przepisów BHP

Profil idealnego kandydata:

  • Doświadczenie na stanowisku magazynier min. 1 rok

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe

  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w systemie jednozmianowym (ruchome godziny pracy)

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dofinansowania do posiłków

  • Prywatna opieka medyczna

  • Premia roczna uzależniona od wyników KPI

  • Bonusy świąteczne i wakacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV wraz z zamieszczeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 827292849