2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Mysłowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Magazynier - praca od zaraz Mysłowice - 1/2 etatu

Lokalizacja

Mysłowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Mysłowice

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek kontenerów na  terenie  magazynu i ramp  rozładunkowych,

  • sortowanie i skanowanie  przesyłek,

  • wykonywanie  ręcznych  prac  transportowych,

  • dbanie o porządek  na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Chęć do pracy,

  • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność,

  • Gotowość do pracy fizycznej,

  • Praca w godzinach od 4:00-8:00 od wtorku do soboty.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową,

  • Pracę na 1/2 etatu,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość nawiązania stałej współpracy.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w wymagania prosimy o kontakt telefoniczny oraz wysłanie aplikacji.

Tel. +48 515 586 562

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 912878640