2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Łódzkie
  5. Prace magazynowe - Łódź
  6. Prace magazynowe - Górna
Aleksandra
Dodane 30 kwietnia 2024

Magazynier - praca od zaraz - dobre benefity

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowa

Mikomax Smart Office to rodzinna firma działająca na międzynarodową skalę. Mieścimy się w Łodzi przy ul. Dostawczej 4. Zajmujemy się produkcją kontraktowych mebli biurowych, a naszą priorytetową linią są kabiny akustyczne marki Hushoffice. Pozwalają na komfortową pracę, zwłaszcza w przestrzeniach open space, gwarantując skupienie i koncentrację oraz poufność prowadzonych rozmów czy wideokonferencji. Wierzymy, że dobrze zaprojektowane biuro może pozytywnie wpływać na samopoczucie wszystkich osób, które z niego korzystają.

Firma powstała w 1991 roku, a pierwsze kabiny akustyczne wyprodukowaliśmy w 2014 r. Od samego początku systematycznie rozwijamy nasz zakład produkcyjny, aby zwiększać konkurencyjność i atrakcyjność oferty zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. W 2018 r. nasz zakład wdrożył laserową technikę cięcia elementów metalowych oraz rozbudował zakład metalowy. Od 2022 roku jesteśmy częścią amerykańskiej Grupy Haworth, a marka Hushoffice została włączona do kolekcji Haworth Family.

Nasze rozwiązania można znaleźć w biurach takich firm, jak Raiffeisen Bank International, Unilever, T-mobile, SEB Bank, Neuca, Concentrix, Mondial Assistance, All in! Games czy Hama. Jesteśmy obecni w ponad 50 krajach na całym świecie, niemal na każdym kontynencie.

Nasze wartości:

  • Słuchamy naszych Klientów

  • Polegamy na naszych Pracownikach

  • Tworzymy wartość

  • Szanujemy Uczciwość

  • Kierujemy się designem

  • Stale uczymy się

  • Pracujemy, aby uczynić świat lepszym

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

·        Przyjmowanie i kontrola dostaw do magazynu

·        Bieżąca kontrola stanów magazynowych

·        Wydanie materiałów na produkcję

·        Kompletowanie i etykietowanie wyrobów

Oczekujemy:

·        Uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

·        Dyspozycyjności

·        Odpowiedzialności i zaangażowania

·        Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Dofinansowanie do obiadów

·        Świeże owoce i warzywa 2 razy w tygodniu

·        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Karty Sodexo

·        Medicover – Opieka Medyczna

·        Medicover Sport

·        Pzu

Zgłoś się do nas teraz! Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal. W CV prosimy o dopisywanie aktualnie obowiązującej klauzuli przetwarzania danych osobowych: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez FMB MIKOMAX sp. z

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 912105597