2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Olsztyn
Dodane 28 kwietnia 2024

Magazynier - praca od zaraz

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy magazynierów -preferowani Panowie z racji charakteru pracy do firmy znajdujących się w Dorotowie k. Olsztyna- zapewniamy transport na zmianę nocną, powrót komunikacją miejską.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • pracę na pełen etat od wt. do sob. lub dorywczo same weekendy jak wolisz

  • praca w godzinach nocnych (od godziny 1:00 po 7-8h)

  • stawkę 28-30 zł brutto/h

  • zatrudnienie online w ciągu 5 minut

  • darmowy dojazd na zmianę nocną z dowolnego miejsca w Olsztynie- kierowca po Ciebie podjedzie

Zakres obowiązków:

  • rozładunek, sortowanie i załadunek przesyłek w magazynie z rampy na taśmę

  • prace magazynowe zleconego przez Kierownika

Wymagamy:

  • dyspozycyjności od zaraz do pracy w godzinach nocnych

  • sprawności fizycznej- PREFEROWANI PANOWIE, gdyż to praca przy przerzucaniu paczek

SMS: PRACA MAGAZYN OLSZTYN

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 892943540