2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Słupno
Dodane 29 kwietnia 2024

MAGAZYNIER- praca od pon. do piątku

Lokalizacja

Słupno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Bart jest rodzinną polską firmą z ponad 27-letnią historią. Produkujemy i dystrybuujemy surowce oraz dodatki dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Szczególną uwagę przywiązujemy do działań prorozwojowych i innowacyjnych – dzięki temu nasze laboratoria tworzą nowe produkty dla największych klientów na rynku polskim i międzynarodowym. Jesteśmy znani z produkcji witamin i minerałów w formie liposomalnej- Liposovit®.W naszej grupie znajdują się również firmy: Greenvit - producent wysokiej jakości ekstraktów roślinnych oraz Aronpharma – zajmująca się badaniem i rozwojem nowych produktów (nutraceutyków, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego) opartych na naturalnych ekstraktach bogatych w związki polifenolowe. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do naszego zespołu.

Magazynier

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności:

    - przyjmowanie dostaw

    - kompletowanie towarów oraz przygotowywanie wysyłek

    - prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie

    - kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej

    - uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynynowych

  • Wyjazdy służbowe

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie

  • Uczciwość i dbałość o powierzone mienie

  • Umiejętność pracy na komputerze

  • Uprawnienia UDT- wózki widłowe

  • Prawo jazdy kat. B

  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (lub gotowość do ich wykonania)

  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych wysokiego składowania będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy- umowa o pracę

  • Premie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i zgranym zespole.

  • Możliwość rozwoju

Lokalizacja

Słupno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Słupno
ID: 913716223