2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Pruszków
Dodane 26 kwietnia 2024

Magazynier - praca od już - stabilne zatrudnienie

Wynagrodzenie

29,30 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Jeśli szukasz pracy od zaraz z realną możliwością rozwoju, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, chętnie udzielasz pomocy i lubisz pracować w zespole, zapraszamy do przesłania CV.

Dla naszego klienta – który specjalizuje się w produkcji opakowań tekturowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy.

MIEJSCE PRACY: Brwinów

Oferujemy:

-Wynagrodzenie 29,30 zł brutto plus premia

-Umowę Zlecenie z możliwością przejścia na Umowę o Pracę

-Pracę w godz. 7-15 lub 8-16 Wolne weekendy

-Szkolenie stanowiskowe

-Opiekę koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Obowiązki:

 - Pakowanie towaru

- Przygotowywanie towaru klienta do wysyłki

-Wprowadzanie danych do systemu

Zainteresowana/y? Nie czekaj! Aplikuj już w 1 minutę za pośrednictwem OLX . Prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych innych niż wymagane prawem (art. 22¹ kodeksu pracy) przez DSV Services sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.” Jeśli chcą Państwo wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie jeszcze klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych przez DSV Services sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w rekrutacjach prowadzonych przez inne spółki z Grupy DSV prosimy o dopisanie klauzuli: Treść zgody na przekazanie danych osobowych „Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych ujętych w dokumentach aplikacyjnych przez DSV Services sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach innym spółkom z grupy kapitałowej DSV, w celu uwzględnienia mojej kandydatury w rekrutacjach prowadzonych przez te Spółki. Zapoznałem się z listą wszystkich Spółek z grupy DSV, która jest zamieszczona poniżej.” Lista spółek z grupy kapitałowej DSV: 1.DSV International Shared Services Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki, Inspektor ochrony danych osobowych – Piotr Janiszewski; 2. DSV Air&Sea Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki; 3.DSV Air&Sea Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki; 4. DSV Services Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, przy ul. Sokołowska 64, 05-806 Pęcice ; 5. DSV Road Sp. z o.o. z siedzibą w Duchnicach, ul. Ożarowska 40/42, 05-850 Ożarów Mazowiecki; 6. DSV Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, ul. Sokołowska 64 05-806 Pęcice. KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Informujemy, że Administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka DSV Services Sp. z o.o. z siedzibą w Pęcicach, przy ul. Sokołowska 64, 05-806 Pęcice (dalej: „DSV”). 2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie uprawnienia pracodawcy wynikającego z art. 22¹ kodeksu pracy. Podstawą przetwarzania wyżej wymienionych danych osobowych jest obowiązek prawny (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit „c” RODO w związku z przepisami prawa pracy), przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, tj. danych osobowych innych niż wskazane w punkcie powyżej, przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ww. zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO), realizacji uzasadnionego interesu administratora w zakresie danych pozyskanych od Pani/Pana w trakcie procesu rekrutacji w związku ze sprawdzeniem Pani/Pana umiejętności i zdolności potrzebnych do pracy na określonym w ogłoszeniu stanowisku. Podstawą przetwarzania tych danych jest uzasadniony interes (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO), realizacji uzasadnionego interesu administratora na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, wykazania wykonania obowiązków (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „f” RODO), e. przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, na podstawie Pani/Pana zgody na przetwarzane danych osobowych przekazanych w CV, formularzu, liście motywacyjnym i innych dokumentach. Podstawą przetwarzania jest ta zgoda (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO). 3. W ramach prowadzonych rekrutacji dane osobowe mogą być przekazane przez DSV innym odbiorcom, tj. pracodawcom-użytkownikom, spółkom z grupy kapitałowej DSV, podwykonawcom, dostawcom usług oraz podmiotom współpracującym. 4. Pani/Pana dane mogą być przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych, o ile podmioty mające siedzibę w tych krajach wdrożyły odpowiednie zabezpieczenia przetwarzanych danych osobowych. 5. Dane osobowe: ¾ w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. a), b) oraz c) Pani/Pana dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia niniejszej rekrutacji, nie dłużej niż 6 miesięcy od dnia zakończenia procesu rekrutacyjnego; ¾ w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. d) Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres przedawnienia roszczeń wynikających z przepisów prawa, a także przez czas, w którym przepisy nakazują nam przechowywać dane; ¾ w zakresie wskazanym w pkt 2 lit. e) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty wyrażenia zgody. 6. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (adres: ul. Stawki 2, Warszawa). 8. Podanie danych osobowych zgodnych z przepisami Kodeksu pracy jest warunkiem wzięcia udziału w danym procesie rekrutacyjnym. W pozostałym zakresie podanie danych osobowych jest dobrowolne. 9. Informujemy, że nie podejmujemy decyzji w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania. 10. W przypadku pozyskania dalszych informacji w zakresie przetwarzania danych osobowych, uprzejmie prosimy o kontakt listowny na adres siedziby wskazany w pkt. 1. [AL1]W przypadku jeżeli DSV Services przekazuje dane osobowe innym spółkom z grupy DSV w celach rekrutacyjnych, należy poprosić kandydata dodatkowo o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przekazanie danych osobowych. Oferta pracy tymczasowej - www.dsv.com Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 17648

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 835157360