2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Kopienica
Dodane 13 czerwca 2024

Magazynier, praca na magazynie

Wynagrodzenie

4 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kopienica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska

Firma Gulajski jest prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją, sprzedażą i montażem klap dymowych, świetlików dachowych, pasm świetlnych i wyłazów dachowych. Indywidualne podejście do klienta oraz wysoka jakość produktów pozwala nam z powodzeniem działać zarówno na rynku polskim i europejskim.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier.

Zakres obowiązków:

- załadunek i rozładunek towarów,

-kompletowanie zamówień,

-pakowanie i przygotowanie towarów do transportu

- kontrola jakościowa produktu, uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

- sumienność, odpowiedzialność,

- dobra organizacja i dokładność pracy.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie i stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie,

- umowę o pracę na czas nieokreślony,

- atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo w okresie jesienno/zimowym karta sodexo o wartości 20zł/dzień

- bardzo dobre warunki pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę Gulajski z siedzibą w Kopienicy ul. 1-go Maja 7e zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Kopienica,

Śląskie

Śląskie, Kopienica
ID: 732877914