2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Dolnośląskie
  5. Prace magazynowe - Zgorzelec
Dodane 16 maja 2024

Magazynier/ praca na magazynie

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

STANOWISKO

Magazynier (w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy).

Proszę o określenie w wiadomości z cv możliwego terminu rozpoczęcia pracy.

NASZA FIRMA

Jesteśmy producentem i dystrybutorem dla B2B i B2C produktów metalowych w dziedzinie mała architektura (stojaki rowerowe, odgrodzenia i zabezpieczenia, zadaszenia, ławki, itd.) oraz maszyn do pakowania jak i materiałów do pakowania.

OBOWIĄZKI

• kompletacja i przygotowywanie bieżących zamówień (znacząca cześć towarów - duży gabaryt) • przygotowywanie przesyłek dla firm kurierskich i spedycji • weryfikacja dostaw od kontrahentów • przyjmowanie oraz wydawanie towaru • załadunek oraz rozładunek dostaw • kontrola wchodzących i wychodzący przesyłek

WYMAGANIA

umiejętność pracy samodzielnie i w zespole • umiejętność obsługi wózka widłowego będzie dodatkową zaletą • punktualność • dokładność w wykonywaniu pracy

OFERUJEMY

• stabilne zatrudnienie • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub do uzgodnienia • dobrą atmosferę pracy • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania • nasz magazyn znajduje sie na terenie Niemiec, 15km od granicy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX lub na maila. Więcej informacji na rozmowie osobistej! Wysyłając CV proszę pamiętać o zmieszczeniu aktualnej zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z wymogami RODO i z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 918731521