2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ruda
Dodane 23 maja 2024

Magazynier - praca fizyczna

Wynagrodzenie

33 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ruda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier do pracy fizycznej w hurtowni wyrobów stalowych (uwaga praca z ciężkim materiałem na częściowo odkrytym magazynie)

Zakres obowiązków

  • Układanie towarów na regały

  • Wydawanie i załadunek towarów klientom

  • Kompletowanie i pakowanie towarów to wysyłki.

Wymagania

  • Siła fizyczna i wytrzymałość na trudne warunki pracy.

  • Dyspozycyjność.

  • Motywacja do pracy.

Oferujemy

  • Umowa o pracę - pełny etat.

  • Stałe zatrudnienie przez cały rok.

  • Przyjazna atmosfera w dynamicznym zespole.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.

  • Możliwość płatnych nadgodzin.

  • Możliwość zakwaterowania w bliskim sąsiedztwie.

  • Częściowa refundacja posiłków.

  • Dla pracowników z Ukrainy legalne zatrudnienie z kartą pobytu.

Wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Ruda,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ruda
ID: 838073550