2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Racibórz
Dodane 24 kwietnia 2024

Magazynier praca

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SWATT.PL – największa polska hurtownia internetowa branży instalacyjnej, grzewczej, wentylacyjnej, elektrycznej, chłodniczej, ogrodowej i elektro narzędziowej, poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika magazynier

Magazynier

Miejsce pracy: Racibórz ul. 1 Maja 7E

Opis stanowiska pracy:

  • Kompletowanie towarów pod zamówienia klientów

  • Przyjmowanie towarów na stan

  • Obsługa wózka widłowego jako jeden z procesów pakowania

  • Bieżące obowiązki na stanowisku magazyniera

Wymagania:

·         Znajomość obsługi magazynu przy użyciu systemu WMS będzie dodatkowym atutem

·         Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

·         Odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku, pełny etat

CV wraz ze zdjęciem + list motywacyjny proszę przesyłać na adres mailowy lub złożyć osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Polska ekologia Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  na stanowisko Magazynier  w rozumieniu ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Tekst mający znaczenie dla EOG) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, L rok 2016 nr 119 poz. 1)".

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 912472281