2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Całowanie
Dodane 18 kwietnia 2024

Magazynier - praca

Lokalizacja

Całowanie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Multicontract Sp. z o.o. jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym produkty z najnowszych trendów pokryć podłogowych. Dzięki przemyślanym konceptom i niezawodnemu wykonaniu dynamicznie pozyskujemy nowych partnerów. Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom dostarczamy najnowsze rozwiązania, sprawdzone produkty i bardzo dobry serwis przed i po sprzedażowy.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: mazowieckie / Karczew

Opis stanowiska:

  • zapewnienie prawidłowego przyjęcia i wydania towarów do/z magazynu

  • bieżące monitorowanie stanów magazynowych

  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych

  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji na magazynie

  • obsługa wózka widłowego

  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie

  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane

  • gotowość do pracy fizycznej

  • doświadczenie w pracy na magazynie – będzie dodatkowym atutem

  • sumienność, obowiązkowość, dokładność

  • umiejętność pracy w zespole

  • motywacja do pracy

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę

  • stabilność

  • możliwość szkolenia i rozwoju

  • pozytywną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Multicontract Sp. z o. o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Multicontract Sp. z o.o. z siedzibą w Całowanie 111B, 05-480 Karczew. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Całowanie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Całowanie
ID: 900473448