2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Włochy
Dodane 13 maja 2024

Magazynier - praca

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jesteśmy polską firmą technologiczną o zasięgu światowym - jesteśmy obecnie w 40 krajach na 6 kontynentach.

Produkujemy innowacyjne rozwiązania z dziedziny inteligentnych opakowań – znaczniki w technologii RFID.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Magazynier

Twój zakres obowiązków

·        Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych oraz wydawanych towarów.

·        Właściwe rozmieszczanie, przechowywanie i zabezpieczanie towarów w magazynie.

·        Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej.

·        Dokonywanie inwentaryzacji.

·        Pakowanie, etykietowanie, przygotowanie towaru do transportu.

·        Załadunek i rozładunek towarów.

·        Wydawanie surowców na produkcję i odbiór wyrobów gotowych.

·        Rozliczanie produkcji w systemie magazynowym.

·        Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.

·        Wykonywanie innych czynności magazynowych.

·        Przestrzeganie zasad BHP.

Nasze wymagania

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej).

·       Dyspozycyjność w jedną sobotę w miesiącu.

·        Otwartość na naukę nowych zadań np. praca w systemie.

·        Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

·        Stabilne warunki zatrudnienia.

·        Możliwość realnego rozwoju swoich kompetencji.

·        Nowoczesną halę produkcyjną i pracę w nieuciążliwych warunkach.

·        Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników.

Aplikując na ogłoszenie rekrutacyjne do TALKIN THINGS S.A. z siedzibą w: Muszkieterów 15A, 02-273 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 884015378