2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Porąbka
Dodane 14 czerwca 2024

Magazynier-praca

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Porąbka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Magazynier, Specjalista ds. magazynowania

Twój zakres obowiązków

·przyjmowanie materiałów produkcyjnych, weryfikacja jakościowa dostaw realizowanych na magazyn zg z ustalonymi standardami;

·umieszczanie materiałów i wyrobów gotowych w miejscach ich składowania i na polach odkładczych;

·kompletowanie wyrobów gotowych, przygotowanie wysyłek obsługa dokumentacyjna wysyłek;

·obsługa wydziałów produkcyjnych w zakresie zasilania ich w surowce niezbędne do produkcji;

·dbałość o powierzony majątek i mienie firmy

·prace porządkowe i inwentaryzacyjne w magazynie,

·bieżąca kontrola stanu ilościowego i jakościowego towaru,

·obsługa modułu magazynowego w systemie komputerowym – dokumenty WZ, PZ, MM, RW itp.;

·obsługa serwisu kurierskiego – w razie potrzeb;

·prowadzenie i aktualizowanie kartoteki magazynowej.

·wnioskowanie zmian organizacyjnych w obszarze magazynowym;

Nasze wymagania

·wykształcenie: min. średnie

·znajomość: obsługa komputera Word, Excel, obsługa poczty elektronicznej

·uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

·komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, odpowiedzialność

·mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Lokalizacja

Porąbka,

Śląskie

Śląskie, Porąbka
ID: 832126400